• Nagłówek

• 22 października 2019 r. to wielkie święto w grupie Smerfów. Tego dnia odbyło się uroczyste ślubowanie. Dzieci oficjalnie przyjęte zostały w poczet małych "Zerówkowiczów". W tym dniu Smerfom towarzyszyli ich rodzice i dziadkowie, którzy z dumą i wzruszeniem oglądali swoje pociechy. Nim nastąpiło ślubowanie dzieci przedstawiły piękny program artystyczny, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.
          Uroczystego ślubowania dokonała dyrektor szkoły, pani Anna Tuz. Dzieci obiecały być dzielnymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, nie grymasić, zgodnie bawić się, przychodzić każdego dnia z uśmiechem.
          Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki. Na zakończenie rodzice przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek.

• Sala